x
Haberler
Çevre Oscarı'ı Kurtsan'ınÇEVKO tarafından verilen ve Çevre Oscar'ı olarak nitelendirilen en büyük Çevre Ödülü'nün sahibi bitkisel ve doğal ürünler konusunda öne çıkan Kurtsan İlaçları oldu. Ödülü Kurtsan Holding adına Yönetim Kurulu Başkanımız Sayın Aylin Onur aldı. Haberin devamı için tıklayınız.
Hedef Sağlık Dergisi Ocak-Şubat 2013Hedef Sağlık Dergisi Ocak-Şubat 2013 sayısında Genel Müdürümüz Aylin Onur'un röportajı yayınlanmıştır. Bitkisel ürünlerde öncü firma konulu röportaımız için tıklayınız...
Eczanem Dergisi Ocak-Şubat 2013Eczanem Dergisi Ocak-Şubat sayısında Satış ve Pazarlama Müdürümüz Ayvaz Rençberler'in röportajı yer almıştır. Saç bakım ürünleri ile ilgili röportajımız için tıklayınız...
Güncel KampanyalarGüncel Kampanyalarımıza göz atın..

hemen inceleyin >>
Saç Bakım Yağı

Saç Bakım Yağı

Ürün Kodu: 121334
Fiyatı:32,20 TL + KDV
Toplam Fiyat:38,00 TL
 Adet
Güzelliğin sırrı olarak bilinen argan yağı,saç ve cilt bakımında yüzyıllardır kullanılmaktadır.
Argan vitamin E,F,C,A,omega9,esansiyel yağ asitleri,naturel organik squalene,steroller ve antioksidan maddelerce zengindir.
Bileşiminde organik argan yağına ek olarak saçın beslenmesine ,canlılık ve parlaklık kazanmasına destek olacak niteliklere sahip heliantus,zeytin,buğday,hint yağları ve E vitamini bulunmaktadır.
Cansız,mat,kırık,kimyasallar,fön veya maşa gibi ısıl işlemden zarar görmüş saçların bakım ve onarımında kullanılır.
Nemli veya kuru saça ve saç diplerine hafif masaj yaparak uygulanır.Saçta en az 1 saat bekletildikten sonra saç tipine uygun olan Otacı şampuanla yıkanır.
Paraben veya koruyucu maddeler içermez.
Boyar maddeler içermez.
Mineral yağ (sıvı parafin) içermez.
Silikon içermez.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.